Про ISIC

ВІДКРИЙ СВІТ РАЗОМ З ISIC!

ISIC – міжнародне посвідчення особи і статусу особи, що навчається (International Student Identity Card), створене Міжнародною Конфедерацією Студентського Туризму (ISTC) в 1953 році під егідою UNESCO, яке має мету – підтримувати співдружність активних, допитливих, відповідальних студентів. Крім того, ISIC –дисконтна карта, яка надає понад 150 000 знижок і спеціальних пропозицій в 130 країнах світу на транспорт, проживання, харчування, розваги і покупки.

ПЕРЕВАГИ З ISIC:

1 – МІЖНАРОДНИЙ КВИТОК

64 – РОКІВ РОЗВИТКУ

130 – КРАЇН СВІТУ

150 000 – ЗНИЖОК У СВІТІ

Після Другої світової війни лідери міжнародного студентського руху чітко усвідомили важливість міжнародних молодіжних контактів. Вони розуміли, що досягти глобального взаєморозуміння можливо лише за допомогою культурного обміну та подорожей. Наприкінці 50-х років ХХ століття виникла ідея про створення єдиного документа, що підтверджує статус студента по всьому світу. Втілити в життя цю чудову ідею вдалося лише в кінці 60-х, і так була створена Міжнародна cтудентська картка ISIC!

Відтоді більше 50 мільйонів студентів скористалися посвідченням ISIC під час подорожей та для отримання знижок на товари і послуги.

Асоціація ISIC — одна з п’яти асоціацій-членів, що входять до Міжнародної Конфедерації Студентського Туризму ISTC, заснована в 1949 році.

ЗАМОВИТИ ISIC ЗАРАЗ

UAH250
БУДЬ КРУТИМ – БУДЬ З ISIC!
ЗАМОВИТИ!

КАРТКИ ISIC:

ISIC (International Student Identity Card) – це єдине міжнародне посвідчення, яке підтверджує статус учня з 12 років та студента в усьому світі.

Які потрібні документи, щоб отримати картку?

Картка ISIC доступна тільки для студентів денної форми навчання, так що ви повинні бути в змозі довести, що ви в даний час проходите навчання у школі, коледжі або університеті.

При подачі заявки прохання надати наступні документи:

–   копія Вашого студентського/учнівського квитка;

– документ, який засвідчує Вашу особу (наприклад: паспорт, свідоцтво про народження);

– власну фотографію розміром 3*4;

IYTC (International Youth Travel Card) – це міжнародне посвідчення для молодих людей у віці до 30 років включно.

Які потрібні документи, щоб отримати картку?

Міжнародний молодіжний Travel Card (IYTC) для людей у ​​віці 12 – 30 років, що не є студентами.

Щоб отримати IYTC, ви повинні надати наступні документи:

– документ, який засвідчує Вашу особу (наприклад: паспорт, свідоцтво про народження);

– власну фотографію розміром 3*4;

ITIC (International Teacher Identity Card) – це міжнародне посвідчення, яке підтверджує статус викладача у всьому світі.

Які потрібні документи, щоб отримати картку?

Міжнародне посвідчення особи учитель (ITIC) для вчителів повної зайнятості або професорів.

Для того, щоб довести свій статус викладача Вам потрібно надати довідку з місця роботи. Картку ITIC може отримати викладач, який працює у школі, коледжі або університеті не менше 18 годин на тиждень, більше 1-го навчального року.

Вам також знадобиться фотографія розміром 3*4.