Skip to content Skip to footer

Анонси подій травня від EducationUSA Kyiv

ОНЛАЙН-ПОДІЇ ТРАВНЯ

Surviving Your First Year in College

7 травня, 17:00      Реєстрація

Як добре навчатись, які ресурси є доступні для студентів на кампусі, що робити і що не робити в університетах США – розкриємо всі ці теми протягом нашого вебінару. Вебінар проводитиме англійською мовою стажерка EducationUSA в Україні, Кеті МакКлур, яка навчається на спеціальності вища освіта в університеті Індіани.

 

 

 

Лекція англійською.

Opportunities to Work in the US through OPT and CPT

14 травня, 17:00
Реєстрація

Долучайтеся до нашого вебінару щоб дізнатися як отримати професійний досвід в США для підвищення своєї конкурентоспроможності на ринку праці та для часткового фінансування свого навчання. Наш спікер – Лусина Вадич-Кетлі, Заступник директора Центру міжнародної освіти в коледжі Брукдейл у Нью Джерсі.

 

Лекція англійською.

Кар’єра у медичній галузі в США

21 травня, 17:00
Реєстрація

Одні з найкращих програм з медичної освіти знаходяться саме в США. Як виглядає медична освіта в США, і яка кар’єра доступна студентам зі ступенем з охорони здоров’я? Долучайтеся до нашого вебінару з університетом Крейтону, щоб дізнатися про кар’єру пов’язану з медициною, процес вступу до медичних програм в університетах США, та спеціалізації, які ви можливо ніколи не розглядали як можливі для вступу.

 

Лекція англійською.

Успішний шлях до навчання в американських університетах

28 травня, 17:00
Реєстрація

Бажаєш навчатися у США, але бракує знань як цього досягти? Відвідай нашу щомісячну презентацію, щоб дізнатися про процес вступу, фінансування своєї освіти та послуги, що надають центри EducationUSA. Радниця EducationUSA розповість тобі про 5 кроків необхідних для вступу в США.

 

—–
А оформити ISIC та отримати його у цифровому форматі ви можете за 10 хвилин не виходячи із дому bit.ly/orderISIC 😊 та користуватися ним для отримання знижок онлайн