Skip to content Skip to footer

Безпека понад усе. Цикл статтей “ПОДОРОЖІ+” цього тобі ніхто не розкаже

Як часто нам хочеться подорожувати, та чи все ми знаємо, коли плануємо поїздку. Сьогодні ми починаємо цикл статтей “ПОДОРОЖІ+”, і перша про безпеку!

 

Перейменуйте в телефоні контакти родичів/важливих друзів на англійську мову. Якщо з вами раптом щось трапиться, медики чи поліція зможуть зрозуміти кому зателефонувати. «Mom» та «Dad» більш зрозумілі слова для англомовного співробітника МНС, ніж «мама» і «тато».

Оформіть річну страховку, що включає всі країни світу і термін перебування за кордоном 90 днів. Куди б ви раптом не зірвалися ви завжди будете під захистом.

Закачайте скани всіх важливих документів на Google Drive. Якщо ви втратите оригінали, то зможете у будь-якому Інтернет-кафе світу роздрукувати хоча б копії.

Беріть із собою 3-5 банківських карток і зберігайте їх у різних місцях. Якщо ви втратили основну картку або у вас її викрали – спокійно заблокуйте її, переведіть гроші на другу картку і продовжуйте вашу подорож.

Зробіть собі «супровідний» лист англійською/іспанською (або іншими мовами, в залежності від країни перебування) з печаткою і вашим фото, як у паспорті. Напишіть хто ви, куди тримаєте шлях і чому ви хороший. У будь-яких ситуаціях з поліцією це здорово спростить вам життя.

Хочете, щоб вуличні зазивали відстали від вас? Вивчіть місцевою мовою фразу «Я тут по роботі» і вуаля – до вас швидко втратять інтерес.

При оренді авто/мотоцикла сфотографуйте всі подряпини і вади на телефон прямо при власникові.

Беріть із собою в аптечку ліки широкого спектру. Ніколи не знаєш, що саме з тобою станеться.

Візьміть із собою у подорож зовнішній акумулятор. Тоді ви завжди залишитеся на зв’язку, навіть якщо електрики не буде поруч з вами цілий тиждень.

І на завершення: збираєшся у подорож – не забудь оформити ISIC – goo.gl/fcY6Qf 

Leave a comment

0/5