Skip to content Skip to footer

Виставка Вищої Освіти в США від Education USA

Запрошуємо на Виставку Вищої Освіти в США від EducationUSA 

Вперше в Одесі 8 листопада та всьоме у Києві 10 листопада! 

Виставка вищої освіти в США – це найбільший захід за участі американських університетів та коледжів в Україні, що організовується мережею EducationUSA за підтримки Посольства США в Україні.

Ви зможете поспілкуватися з представниками 12 закладів вищої освіти Сполучених Штатів, а також дізнатись про різні можливості академічної мобільності від Державного Департаменту США.

Якщо вас цікавлять пропозиції грантів та стипендій або ви бажаєте дізнатись більше про процес та умови вступу до американських навчальних закладів – Виставка Вищої Освіти у США вже чекає на вас!

Цього року Виставка вперше проводиться в Одесі, 8 листопада (готель Брістоль, вул. Пушкінська, 15) та вже сьомий рік у Києві, 10 листопада (готель Парк Інн, вул. Велика Васильківська, 55)

Вхід вільний за умов реєстрації. 

 

Детальніше: fair.edusa.org.ua

Про організаторів: EducationUSA вже більше двадцяти років є офіційним джерелом інформації щодо освіти в США для українських студентів. Вони є мережею Державного Департаменту США, що складається з понад 400 інформаційно-консультативних центрів для іноземних студентів у понад 170 країнах.