Skip to content Skip to footer

Якісна освіта є однією з найважливіших інвестицій в дитину.

В який садок віддати дитину? До якої школи? Де знайти правильні додаткові курси?

Ринок приватних садочків та шкіл активно розвивається. На сьогоднішній день у Києві існує маса приватних спеціалізованих навчальних закладів.

Знайти, проаналізувати та ознайомитися детально з усіма у багатьох не вистачає часу та сил. От якби було таке місце, де зберуться приватні сади та школи Києва в один день! Тоді можна було б заощадити час, прийти та поспілкуватися особисто з офіційними представниками приватних навчальних закладів.

Познайомитися, задати питання, послухати презентації можна на виставці Smart Kids.

Тут ви почуєте практичні поради досвідчених педагогів та психологів, дізнаєтеся про методи роботи дитячих садків, зможете задати всі питання, що Вас цікавлять, та виберете кращий приватний сад, приватну школу, а також курси або розвиваючий спеціалізований центр саме для Вашої дитини.

В межах виставки пройде конференція, де можна буде послухати презентації провідних садків та шкіл Києва. Відвідайте її особисто або подивіться виступи online за попередньою реєстрацією.

Чекаємо на Вас на виставці приватних навчальних закладів Києва Smart Kids, в суботу, 18 листопада 2017 року з 10.00 до 18.00 за адресою: м.Київ, вул.В.Гетьмана, 6, Конгрес-холл. Вхід для дбайливих батьків вільний, але попередня реєстрація на сайті обов’язкова.

Ми знаємо, як зробити Ваш вибір більш комфортним та ефективним!

#smartkids #vistavka #specializirovannayashkola #shkolarannegorazvitiya #razvitierebenka #kiev #luchshieskoly #detskiysadkiev #shkolakiev #horoshayashkolakiev #vibratsadkiev #vibratshkolykiev #ychebniezavedeniyavkieve#znaniya #deti #detskiysad #vospitaniedetey #centrrazvitiyakiev #vistavkashkol #vospitanie #detskiycentr #ychebniezavedeniyakieva #detskayapsihologiya #luchshieychitelya #sovremennoevospitanie #metodiobucheniya#novayametodika #effektivnieznaniya #kievskieychebniezavedeniya #kvalificirovanniepedagogi

Leave a comment

0/5