Skip to content Skip to footer

Відкрий нові можливості разом з EducationUSA!

Відкрий нові можливості разом з EducationUSA! Мрієш навчатися в США? Вже 2 листопада представники 11 американських університетів прибудуть до Києва, щоб розповісти Тобі, як стати частиною американського коледжу чи університету під час Восьмої Виставки Вищої освіти в США. 

Виставка вищої освіти в США – це найбільший захід за участі американських університетів та коледжів в Україні, що організовується мережею EducationUSA за підтримки Посольства США в Україні. В Києві виставка відбувається вже увосьме.

Під час заходу Ти дізнаєшся про доступні для Тебе стипендії та деталі вступу в американські університети, зможеш особисто поспілкуватися з членами приймальних комісій та задати їх запитання. 

Також у програмі заходу Ти матимеш нагоду відвідати воркшопи щодо  вступу до американських коледжів та університетів, пошуку фінансової допомоги для свого навчання та оформлення студентської візи. 

Вхід вільний за умов попередньої реєстрації! https://www.surveymonkey.com/r/J7GTBXR

Виставка буде відбуватися в готелі InterContinental (Київ,вул. Велика Житомирська, 2А), початок Виставки о 15:00. Воркшопи починаються вже о 14:00!

Заклади, які будуть представлені на виставці:

College of Charleston 

Colleges of Contra Costa

Full Sail University 

Minerva Schools at KGI

Northeast Wisconsin Technical College

Orange Coast College

Saint Leo University

Snow College

St. Cloud State University

Truman State University

Virginia Tech

Ти можеш дізнатися більше інформації про кожен університет та коледж за посиланням http://fair.educationusa.org.ua/