Skip to content Skip to footer

Запрошуємо на Alumni Fair 2018

Цікавить вища освіта в США? EducationUSA запрошує Тебе 14 квітня в America House Kyiv на щорічну виставку освіти у США за участі випускників американських ЗВО – Alumni Fair. Ти отримаєш чудову можливість зустрітися та перейняти досвід американських та українських випускників коледжів та університетів США.

Звісно, тут не буде жодної “чарівної пігулки”, яка б допомогла вступити до університетів США без зайвих зусиль. Натомість ми, EducationUSA, та випускники американських ЗВО надамо максимум інформації щодо всіх особливостей, підводних каменів та можливостей навчання у США. Після цього процес вступу до університету вже не здаватиметься настільки непосильним завданням.

Окрім варіантів отримання вищої освіти, Ти також зможеш дізнатися про програми Уряду США, Американських рад з міжнародної освіти, Консультативних центрів мережі EducationUSA в Україні та приватних фундацій. Програма Alumni Fair включатиме майстер-класи, сесії запитань та відповідей, а також можливості прямого спілкування із випускниками вищих навчальних закладів США.

Участь у Alumni Fair є безкоштовною, все, що Тобі необхідно – зареєструватися за посиланням: http://bit.ly/2qmg9Tz

З нетерпінням чекаємо на зустріч на EducationUSA Alumni Fair https://edusa.org.ua/announces/14-04-alumni-fair/ !