Skip to content Skip to footer

Лоукост-авіакомпанія WizzAir відкрила п’ять нових напрямків з Києва

Авіакомпанія WizzAir в ці вихідні запустила 5 нових маршрутів з Києва до Польщі, Німеччини та Данії, а також до київської базі WIZZ прилетів другій літак Airbus A320.

25 серпня WizzAir відкрив з аеропорту “Київ” напрямки до Любліна (Польща), Познані (Польща), Копенгагена (Данія), 26 серпня до аеропорту Франкфурт-Хан (Німеччина) і 27 серпня перший рейс стартував до Нюрнберга (Німеччина).

Нові маршрути з Києва в Копенгаген, Франкфурт-Хан, Нюрнберг, Люблін та Познань – це можливість подорожувати за цінами від 479 грн.

Всього з аеропорту «Київ» авіакомпанія WizzAir виконує рейси за 21 напрямком, зазначається на сторінці In Kyiv.

Люблін частенько називають «козячим градом» або «малим Краковом». Адже це чудове місто таке ж гарне і самобутнє, як і Краків, і при цьому не перенасичене туристами. А ось «козячим градом» Люблін називають через зображеного на його гербі білого козла, що збирається поласувати виноградною лозою.

Рекомендовані місця для туристів: Люблінський замок, Краківська брама, руїни костелу святого Архангела Михаїла, Питний фонтан з символом міста в Любліні, Кафедральний собор, Історичний центр міста, Замкова площа, Капуцинський костел Святого Петра і Святого Павла, Тринітарська вежа, Нова ратуша, Костел святого Йосипа. Так, і ще з десяток об’єктів, які мають історичну цінність. Гастрономічні витребеньки окрема тема. Тут варто було б виділити заклади в центрі міста – ресторан “Szeroka” і особливо кафе “Трибунальских”. Тут дуже цікаво розписана стіна будівлі, а у вікнах – портрети відомих польських діячів. Родзинкою закладу є кавові напої, фруктові салати та десерти. Філіжанка капучино тут коштує в середньому 10 злотих.

Так, варто відзначити кафе Bramma, де можна залишитися на ночівлю в затишній і охайній кімнаті за 27 євро. Сніданок у вартість не входить. Бюджетна ночівля в Любліні також є. Кілька хостелів «Люблін» і Guest House Wytchnienie пропонують нічліг від 9 євро. Ціни на готелі в місті починаються в середньому від 43 євро. Залізничне сполучення з Любліном налагоджено відмінно. Час в дорозі з Любліна до Варшави потягом складе близько 2.3 години, вартість квитка від 9.60 до 15 євро.

Leave a comment

0/5