Skip to content Skip to footer

Найвизначніша міжнародна подія для Магістрів у Києві

Дата: вівторок, 18 лютого
Час: з 13:30 до 20:15

Місце проведення: Premier Place Hotel, бул. Т. Шевченка / вул. Пушкінська, 5-7/29, Київ

Шановний учасник,
Запрошуємо Вас особисто зустрітися з представниками найкращих університетів та бізнес-шкіл США, Європи та Азії, відвідавши Access Masters Tour у Києві в понеділок, 18 лютого.

Навіщо отримувати ступінь магістра: 

Ступінь магістра дає випускникам змогу пришвидшити особистісний розвиток, розширює можливості для працевлаштування та кар’єрного зростання, дарує шанс приєднатися до потужної ділової мережі. Ступінь магістра відкриє шлях, що змінить усе Ваше життя!

Під час заходу Ви зустрінетесь:

З представниками приймальних комісій найкращих магістерських програм  IE Business School, Duke University – The Fuqua School of Business, HULT International Business School, York University- Schulich School of Business, SKEMA Business School, University of Tampa, Institut polytechnique UniLaSalle та багатьох інших.

Що Ви можете очікувати від заходу:

 Відкритий ярмарок, під час якого найкращі університети представлять свої Магістерські програми у сфері бізнесу, науки, техніки, технологій, математики, права, мистецтва, гуманітарних наук та у багатьох інших сферах
 Персональні зустрічі з головами приймальних комісій престижних бізнес-шкіл
 Отримання цінної інформації від наших консультантів-експертів з магістерських програм та інструкторів з проходження стандартизованого тесту для визначення здатності успішно навчатися у бізнес-школах (GMAT)
 Можливість виграти стипендію на суму понад 2 мільйони євро
 Mожливість виграти 3 карти ISIC

Участь у заході безкоштовна та доступна для усіх зареєстрованих осіб, але завчасна реєстрація є обов’язковою умовою для тих, хто бажає провести зустрічі тет-а-тет.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ БЕЗКОШТОВНО!