Skip to content Skip to footer

Німецький автобусний гігант Flixbus виходить на ринок українських перевезень 10% знижки для ISIC

Безвізовий режим з ЄС підвищує інтерес міжнародних перевізників до України. Прискорити вихід на український ринок вирішила, зокрема, німецька компанія Flixbus. А власники карток ISIC мають унікальну можливість скористатися знижкою у розмірі 10% (!) через мобільний додаток

Чеська компанія Umbrella приїздитиме до України на звичних для європейців зелених автобусах Flixbus

Чеська компанія Umbrella приїздитиме до України на звичних для німців зелених автобусах Flixbus, зазначається у статті.

Поки Україна марно чекає на прихід нових великих авіакомпаній-лоукостерів, зрушення відбуваються на ринку автобусних перевезень. Німецький автобусний гігант Flixbus у вівторок, 25 липня, заявив про початок регулярних рейсів до чотирьох українських міст. Перший автобус відправляється із Праги до України у четвер, 27 липня.

Компанія Flixbus працює на ринку перевезень з 2013 року і за час роботи встигла поглинути кілька інших великих перевізників, серед них зокрема Megabus, Postbus та австрійська HELLÖ. За даними Welt, Flixbus контролює 87 відсотків ринку автобусних перевезень в Німеччині. Компанія здійснює 200 тисяч щоденних рейсiв у 1 200 міст в 24 країнах. Відтепер серед її напрямків будуть також Львів, Рівне, Житомир та Київ.

Детальніше про знижку ISIC

Власники картки ISIC можуть отримати знижку, а точніше ваучер 10% від вартості квитка. Важливо зазначити, що ваучер можна використати лише у мобільному додатку на Android або iOS. Процедура проста:

1. вводимо дані картки ISIC тут і на e-mail отримуємо ваучер

2. встановлюємо додаток Flixbus

3. обираємо рейс і копіюємо ваучер у потрібне поле

Наприклад, вартість квитків з Києва до Мюнхена і назад  4196,00 грн, знижка з ISIC 10% – 419 грн: 4196 – 419 = 3777 грн. Вартість картки 200 грн, тобто, ми вже “відбили” вартість картки та заробили 219 грн і це лише початок подорожі (!).

Замовити картку можна тут онлайн або в нашому офісі у м.Київ на вул.Михайлівська 15/1 (метро Майдан Незалежності) за 15 хвилин.

Орієнтація на регіональні перевезення

Flixbus планувала вийти на український ринок іще до того, як безвізовий режим Україна-ЄС набув чинності, однак “безвіз” теж зіграв свою роль, розповідає Ніколай Войтюк, віце-президент Flixbus по Східній Європі. “Ми в будь-якому разі планували долучити Україну до нашої європейської мережі. Рішення їхати в Україну не стосувалося безвізового режиму для українських громадян. Однак у нинішній ситуації ми прагнули зробити це якомога швидше”, – розповів Войтюк.

Перевезення до та з України здійснюватимуть партнери Flixbus – чеська компанія Umbrella. Це типовий порядок для роботи Flixbus, адже компанія співпрацює з понад 250 регіональних партнерів-перевізників, які мають спільну систему продажу квитків і спільний бренд.

Войтюк також пояснив, чому серед запропонованих на даний момент напрямків немає прямого сполучення українських міст з Німеччиною. Flixbus ставив за мету передовсім долучити ключові українські міста до загальноєвропейської мережі. Водночас Войтюк наголосив, що Flixbus не стане обмежуватися наявною сіткою рейсів: “Ми дивимося, які міста будуть підходящими для під’єднання до нашої мережі. Наступного року ми плануємо розширення і під’єднаємо більше, ніж чотири міста, які є зараз”.

Конкуренція уже висока

Flixbus – не перша компанія з ЄС, яка зацікавилася українським ринком. З жовтня 2016 року польський перевізник Polskibus, який послуговується партнерством іншої польської компанії Ideal Travel, здійснює рейси до семи міст: Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Вінницю, Хмельницький та Херсон. Квиток з Кракова до Львова коштує приблизно 20 євро. До Вроцлава – 25 євро. А от до Праги Polskibus не їздить з України.

У більшості українських перевізників квитки зі Львова до Вроцлава коштують трошки дешевше – 500-600 гривень (близько 20 євро). Зі Львова до Кракова – до 15 євро. З Києва до Кракова – близько 600-700 гривень (20-25 євро). З Києва до Праги можна доїхати на автобусах українських компаній за 1200-1600 гривень (40-55 євро).

Ціни на рівні конкурентів

Ціни Flixbus є співмірними з цінами конкурентів. Для порівняння, квиток до Праги на сайті німецької компанії компанії коштує близько 730 гривень (25 євро). До Вроцлава – 560 (менше 20 євро), до Кракова – 580 гривень (20 євро).

Колишній заступник Міністра інфраструктури України Олександр Кава має оптимістичні, але стримані очікування від приходу нового перевізника. “Зараз і так конкуренція на ринку доволі велика, але вихід компанії, яка працює під брендом Flixbus – однозначно плюс, оскільки чим більше перевізників у нас будуть працювати, тим більша буде конкуренція, тим нижчими будуть ціни, – пояснює експерт. Після лібералізації візового режиму між Україною та ЄС попит на перевезення збільшиться, прогнозує експерт.

Leave a comment

0/5