Skip to content Skip to footer

Подорожувати Україною можна буде літаком за 500 гривень

Український лоукостер SkyUp анонсував запуск у червні 2019 року рейсів Київ-Одеса та Харків-Одеса. Компанія планує продавати квитки на внутрішні перевезення за ціною від 500 гривень, передає Громадське.

500 гривень – це мінімальна вартість квитка. За таку суму до літака можна взяти ручну поклажу до 7 кілограмів. Якщо, крім неї, матимете ще й багаж до 23 кг, доведеться заплатити вже 800 гривень.

Читайте також: З України до Польщі за 160грн прямим рейсом

Зазначається, що рейси між Києвом і Одесою та Харковом і Одесою стартують з 2 червня 2019 року і будуть здійснюватися двічі на тиждень — у середу та неділю.

Що варто знати про компанію?

 

На початку жовтня стало відомо, що SkyUp отримала право літати до 28 країн Європи. До цього авіакомпанія виконувала лише чартерні рейси.

Перший комерційний рейс перевізник здійснив 21 травня з київського аеропорту Київ імені Сікорського до Хургади. SkyUp виконуватиме також внутрішні регулярні рейси за напрямками: Київ – Одеса, Харків – Одеса, Львів – Одеса.

Флот цієї авіакомпанії складається з чотирьох літаків. З 2019 року компанія планує мати вже шість бортів, а згодом – 12.

Читайте також: ШВИДКІСНА ЗАЛІЗНИЧНА ЛІНІЯ ВІД ВОКЗАЛУ ДО БОРИСПОЛЯ

Авіакомпанію SkyUp зареєстрували у червні 2016 року в Києві. Вона є приватною, державні кошти у її створенні не використовуються.

Головний акціонер – ТОВ “ACS-Україна” Тетяни та Юрія Альби, яким також належить туристичний оператор Join UP! Її керівником став відомий авіаційний експерт Євген Хайнацький.