Skip to content Skip to footer

ПОДОРОЖІ+ ЯК НЕ ЗАЛИШИТИСЯ НА ВУЛИЦІ? ПРОЖИВАННЯ НА ВСІ ВИПАДКИ ЖИТТЯ

ПОДОРОЖІ+ ЯК НЕ ЗАЛИШИТИСЯ НА ВУЛИЦІ? ПРОЖИВАННЯ НА ВСІ ВИПАДКИ ЖИТТЯ

У хостелах можна домовитися переночувати в обмін на прибирання або іншу допомогу.

Найдешевше місце на Мальдівах – острів Маафуші. Готель 3 зірки за 48 $. І подібні місця є на всіх курортах. Приділіть підготовці більше часу і ви будете винагороджені.

Найдешевші міста Європи: Бухарест, Київ, Белград, Будапешт, Рига, Стамбул, Варшава.

Беріть участь у програмах лояльності різних мережевих готелів. Ночі в подарунок і безкоштовне підвищення до люксового номера – приємні бонуси.

Житло на 2-3 лінії від пляжу коштує в 2-3 рази дешевше, ніж на першій лінії. Гуляти до пляжу не тільки економно, але і корисно для здоров’я. А якщо це не популярний готель, а житло від приватного підприємця, то буде навіть і в 4 рази дешевше. Просто прогуляйтеся по місту в пошуках табличок «Room for rent».

Якщо у вас є житло, яке можна здавати, ви можете відмінно заробляти на AirBnb, отримувати гроші відразу на картку в доларах під час вашої подорожі. Це зручно і вигідно.

Багато готелів та хостелів надають великі знижки, якщо у вас є картки ISIC/IYTC/ITIC

Якщо ви їдете в теплу країну – не беріть із собою намет. Беріть сучасний гамак. Важить він 1-2 кг, а для його підв’язки потрібні будь-які дві точки опори на відстані від 2 до 5 метрів. А від дощу врятує тент, який важить рівно стільки ж.

Вибираючи між 8-ми – 10-місцевим номером у хостелі, віддайте перевагу варіанту подорожче – 6-місний номер. Він майже завжди пустує, тому що ті, хто економить, заселяються зазвичай в 10-місний. А так є шанс бути в номері одному.

Користуючись Каучсерфінгом, шукайте вписки за 2-3 тижні, не пізніше. Тому що в середньому час відповіді складає 4-5 днів, і щоб вам точно знайти вписку потрібно починати шукати її за три тижні до подорожі.

І на завершення: збираєшся у подорож – не забудь оформити ISIC

Leave a comment

0/5