Skip to content Skip to footer

DLA Piper оголошує про початок Всеукраїнського конкурсу для студентів-правників 2017 року

DLA Piper оголошує про початок Всеукраїнського конкурсу для студентів-правників 2017 року. В рамках своєї практики з корпоративної соціальної відповідальності DLA Piper рада надати можливість для професійного розвитку молодому поколінню українських юристів.

Конкурс проходить для студентів 4 та 5 курсів навчання юридичних факультетів українських вищих навчальних закладів. Заявки на участь у конкурсі, а також письмові роботи, студенти мають подати до 10 червня 2017 року. Співбесіди з півфіналістами та нагородження відбудуться на початку вересня 2017р. після усіх необхідних перевірок.

У додатку Ви знайдете брошури із детальним описом умов та переліком завдань конкурсу. Детальна інформація про умови участі у конкурсі наявна на сайті DLA Piper: https://www.dlapiper.com/en/ukraine/locations/kyiv/ . Крім того, зацікавлені студенти можуть зателефонувати до відділу маркетингу DLA Piper Україна за телефоном +380 44 490 9575 або надіслати запит на scholarship@dlapiper.com, та отримати всю необхідну інформацію.

Всеукраїнський конкурс DLA PIPER

Leave a comment

0/5