Skip to content Skip to footer

Чому активні подорожі такі успішні?

Успіх, зрозуміло, поняття відносне, і кожна людина може привести свої критерії успішності. Для когось – це висока посада і зарплата, для іншого – міцна сім’я і вірні друзі, для третього – визнання його творчого дару. Але до яких би особистих висот ви не прагнули, підкорення реальних гірських вершин може дати вам величезний бонус в життя.

1. Вихід із зони комфорту
Кожна подорож, кожен похід – це вихід зі своєї зони комфорту, це відчайдушний стрибок у невідомий світ. Повна зміна навколишнього оточення, зміна умов життя і харчування, знайомство з новими культурами дозволяють подивитися на своє життя трохи з боку, краще пізнати себе і свої можливості, здригнутися від повсякденної рутини.
2. Любити та приймати зміни
Мандрівники завжди мають ці рисами характеру, адже саме за цим і пригодами вони і вирушають в дорогу.
Одне з найцінніших якостей кожної людини – це здатність сприймати нове і відкритість до змін
3. Керувати своїми емоціями
У подорожах завжди достатньо стресів. Ви можете заблукати, спізнитися на потяг, зіткнутися з грубістю місцевого населення або навіть отримати травму. Але всі ці неприємності рано чи пізно навчать вас керувати своїми емоціями і дадуть розуміння, що сльозами й істериками справі не допоможеш. А ось спокій в екстремальній ситуації може дуже навіть стати в нагоді.
4. Розбиратися в людях
У дорозі постійно стикаєшся з новими людьми, при цьому від деяких з них може залежати ваша подальша доля. Тому, будь-який мандрівник поступово вчиться швидко оцінювати людей і визначати, чи варто їм довіряти, чи ні.
5. Справлятися зі своїм страхом і негативними емоціями
Мандрівники на власному досвіді знають, що таке небезпека і страх. Але це знання не заважає їм вирушати в дорогу знову і знову. Все тому, що мандрівники вміють справлятися з негативними емоціями, раціонально оцінювати ризики і приймати зважені рішення в разі потреби.
6. Мають широкий кругозір
Коли ви замикаєтеся у вузьких рамках свого повсякденного існування, то і ваші інтереси поступово зводяться до простих насущних проблем пов’язаних з роботою, їжею і сім’єю.

Якщо ви вириваєтеся зі своєї наїждженої колії, то перед вами відкривається весь світ, з усіма його світлими і темними сторонами

7. Знають як вести переговори
Жодна подорож не обходиться без взаємодії з оточуючими людьми. Уміння спілкуватися, торгуватися, вести переговори є життєво необхідною якістю в дорозі. Врахуйте, що мандрівникам іноді доводиться робити це, не розуміючи мови співрозмовника, так що скіл переконання у них прокачаний на відмінно.
8. Бачать красу, яку більшість бачать тільки на картинках
У мандрах по світу мандрівники своїми очима бачать світанки в горах і заходи над морем, піщані бурі в пустелі і гігантські хвилі в океані, чудеса природи і пам’ятники минулих епох. Це дарує їм незабутні емоції і слугують додатковим поштовхом для творчих і новаторських ідей.
9. Впевнені в собі і сподіваються на свої сили
Люди, які подорожують, знають, наскільки важливо виглядати впевненим і незворушним у будь-якій ситуації. Вони покладаються тільки на себе і вірять, що в будь-якому випадку зможуть знайти вихід. Ця впевненість викликає повагу оточуючих людей і дуже часто робить мандрівників лідерами в колективі.
10. Живуть справжнім моментом
Уміння жити справжнім моментом не має нічого спільного з нехлюйством або відсутністю стратегічних цілей. Це означає просто перестати хвилюватися про минулий день і не переживати заздалегідь з приводу майбутніх проблем. Мандрівники досконало опановують цю майстерність, адже в дорозі просто немає часу для спогадів, і кожен новий день підкидає такі сюрпризи, які просто неможливо передбачити.
11. Отримують більше позитивних емоцій

Кожній людині потрібні позитивні переживання. Без них вона починає в’янути, як квітка, яку давно не поливали

Будь-яка подорож – це концентрована доза позитивних емоцій, після якої людина ще довгий час відчуває себе так, як ніби у нього трішки виросли крила за спиною.
12. Вміють планувати
Так, бувають мандрівники-авантюристи, які можуть вийти з дому з трамвайним квитком у кишені і через тиждень вже пити чай з буддистськими ченцями на іншому кінці світу. Але більшість подорожей – це добре спланований і організований захід, над яким необхідно думати не один день. Маршрути, квитки, візи, рейси, готелі, стежки, продукти – все це потрібно передбачити. Так що по частині організації складних заходів мандрівникам просто немає рівних.
13. Довіряють своєму внутрішнього голосу
Ви можете в це не вірити, але в деяких подорожах бувають абсолютно ірраціональні ситуації, коли чуєш у голові щось на зразок: «Ти туди не ходи, ти сюди ходи, а то сніг башка попаде». Мандрівники зі стажем добре навчилися прислуховуватися до свого внутрішнього голосу (який ще називають інтуїцією), що досить часто допомагає їм уникати небезпечних ситуацій.
14. Економлять і витрачають гроші з розумом
Далеко не завжди в подорожі відправляються багаті люди, скоріше навпаки. Необхідність вписати маршрут своєї мрії в строго обмежений бюджет реальності швидко вчить мандрівників добре розбиратися в цінах, курсах валют, знижках та навіть варити суп за допомогою кип’ятильника.
15. Терпимі
Злоба, запальність, неприйняття чужої думки – це ознаки недоумкуватості і вузькості кругозору. Мандрівники бачать цей світ з різних сторін і приймають його таким, який він є, з усіма перевагами і недоліками. Тому ви навряд чи знайдете більш терпимих і толерантних людей, ніж мандрівники.
Подорожі нас надихають. Вони навчають нас і загартовують характер, дозволяють пізнати себе і світ.

Подорожі змінюють нас в кращу сторону

А кращі люди завжди домагаються успіху, що б ви під цим словом не мали на увазі.

Leave a comment

0/5