Skip to content Skip to footer

Швидкісна залізнична лінія від вокзалу до Борисполя

Між Києвом і аеропортом Бориспіль буде курсувати чотири рейкових автобуси, зазначив в.о. голови правління “Укрзалізниці” Євген Кравцов. Він додав, що всього буде п’ять таких автобусів. Чотири працюватимуть на маршруті і один резервний.   

24 вересня Кравцов повідомляв, що в кожному автобусі буде по 90 місць. Також у вагонах будуть обладнані спеціальні стійки для перевезення багажу.

Розроблений ПАТ “Укрзалізниця” проект нової залізничної лінії Кабмін схвалив в лютому 2018 року. Згідно з документом її прокладуть від станції Київ-Пасажирський через станцію Видубичі до терміналу D аеропорту Бориспіль. Планується, що поїздка триватиме 35 хвилин.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявляв, що вартість квитка буде 80-120 грн.

4 липня Кабмін затвердив проект будівництва залізниці з Києва до аеропорту Бориспіль. Роботи розраховані на 13,5 місяця, вартість – 583,2 млн грн.

1 серпня Гройсман заявив, що будівництво залізниці до Борисполя завершать до 1 грудня. В “Укрзалізниці” підкреслили, що роботи ведуться з випередженням графіка.

Бориспіль забезпечує понад 67% авіаційних пасажирських перевезень України. Щорічно він обслуговує понад 10 млн пасажирів, повідомляється на сайті аеропорту. У листопаді 2017 року гендиректор аеропорту Павло Рябікін розповів, що до 2045 року пасажиропотік повинен збільшитися до 50 млн осіб на рік.