Skip to content Skip to footer

Як стати розумним? 10 порад для щоденних вправ

Як стати розумним? 10 порад для щоденних вправ

Якщо ви думаєте, що інтелект є фіксованою величиною, яка встановлюється змолоду та є незмінною величиною в наступний період, то ви помиляєтеся.

Дослідження показують, що вчитися ніколи не пізно і мізки можна “нагодувати”, пише The Time.

Щоб порозумнішати не обов’язково сідати знову за парту, можна просто дещо змінити у своєму повсякденному житті.

 

1. Проводьте час в інтернеті з користю.

Не витрачайте надто багато часу на перевірку соціальних мереж та перегляд милих фотографій тварин. Веб переповнений великою кількістю освітніх ресурсів, таких як онлайн-курси, виступи TED та інших будівельних інструментів для словникового запасу.

2. Запишіть, що ви дізналися.

Якщо ви приділятимете кілька хвилин щодня на те, щоб записати нові знання, то вони краще закріпляться. “Всього 400 слів на день“, – пропонує вчитель йоги Клаудіа Азула Алтчер.

3. Складіть список “Я зробив”.

Щоб налаштуватися на нові висоти, потрібно написати список. Ні, не план на майбутнє! Навпаки, перестаньте перераховувати речі, які вам ще належить зробити. Напишіть список того, що ви вже зробили.

4. Грайтеся з вашим мозком.

Настільні ігри та головоломки – це не тільки задоволення, але і відмінний спосіб змусити ваш мозок працювати.

5. Оточіть себе розумними людьми.

Пам’ятайте, ваш IQ є середнім з п’яти найближчих людей з якими ви спілкуєтеся”, – пише менеджер рахунків у Symphony Teleca Саурабх Шах.

6. Багато читайте.

Існують різні думки про те, яке чтиво потрібне для мозку: від щоденної газети, як звички, до найрізноманітнішої художньої та наукової літератури. Але всі, здається, погоджуються, що кількість має важливе значення.

7. Поясніть вивчене іншим.

Якщо ви не можете пояснити це просто, то ви не розумієте це досить добре“, – сказав колись Альберт Ейнштейн.

Досить легко дізнатися нову інформацію, але зберегти її у памяті та передати її комусь – набагато цінніше.

8. Чи є випадкові нові речі.

Ніколи не ясно, що буде корисним для вас завтра. Спробуйте нові речі, навіть якщо вони не здаються нам сьогодні безпосередньо корисними або продуктивними, однак слідкуйте за тим, як вони поєднаються з іншою частиною вашого досвіду в подальшому.

9. Вивчайте нову мову.

Ні, вам не потрібно одразу звільнятися із роботи та їхати до чужої країни, щоб освоїти мову за вашим вибором. Зараз існує багато цікавих застосунків для цього. Наприклад, використовуйте Livemocha, Busuu чи Memrise.

10. Давайте мозку час на відпочинок.

Подаруйте собі можливість “посидіти в тиші щодня”. Мозку потрібно іноді простоювати, для того щоб обробити і засвоїти вивчене.

Джерело: life.pravda.com.ua

Хочеш розвиватися та вдосконалюватися? Роби це разом з ISIC, адже з ISIC це робити не лише приємно, але і вигідно. Оформити ISIC online за 5 хвилин. 

Leave a comment

0/5