Skip to content Skip to footer

10 міст, які потрібно відвідати після карантину

Молодість – найпрекрасніший період в житті людини. І гріх не використати цю найщасливішу пору з максимальним задоволенням! Краще, ніж подорожі, людство, мабуть, поки нічого не придумало. До того ж, будь-яка мандрівка в далекі або ближні країни дарує безліч знань, спогадів, почуттів та емоцій. Подорожуючи світом, молода людина краще починає розуміти, чого вона хоче від життя.

10. Нью-Йорк, США

Нью-Йорк можна назвати центром сучасної західної культури. Якщо ви проїдетесь на велосипеді по Центральному парку, будете досліджувати хмарочоси в центрі і поїсте піцу в одному з легендарних кафе, то зрозумієте, що в цьому місті знайдеться місце для кожного.

9. Берлін, Німеччина

Берлін є центром унікальної багатовікової культури, мистецтва і архітектури. Це своєрідна тимчасова капсула, що містить у собі фрагменти історичних періодів від Середньовіччя до наших днів, від Брандербургських воріт до Берлінської стіни.

8. Шанхай, Китай

У Шанхаї життя на вулицях кипить, не перестаючи. Відвідайте Шанхайський музей, храм Нефритового Будди і ринок Дунтай роуд, щоб отримати уявлення про місто та абсолютно незвичайний життєвий досвід.

7. Ханой, В’єтнам

Ханой – чарівна суміш Сходу і Заходу, що поєднує традиційну в’єтнамську культуру з французьким колоніальним флером. На щастя, десятиліття війни не торкнулося місто, і зараз воно навіть яскравіше і активніше, ніж раніше. Будучи в Ханої, не обійдіть увагою Старий квартал – один з найбільших у світі ринків, Музей в’єтнамських жінок і численні театри.

6. Париж, Франція

Важко переоцінити всі ті культурні багатства, якими володіє Париж. Його, безумовно, варто відвідати, причому побувати не тільки в Луврі і на Ейфелевій вежі, а й в знаменитих ресторанах, наприклад в Lе Fumoir.

5. Марракеш, Марокко

Це місто наскрізь просякнуте спеціями, якими століттями торгували в Марракеші. Його гудячі ринки і різнокольорові базари – ідеальне місце для тих, хто хоче відчути дух традиційної марокканського життя.

4. Прага, Чехія

У середньовічній Європі Прага була одним з основних політичних, культурних і економічних центрів. Сьогодні місто переживає епоху відродження. Якщо ви побуваєте в сучасному Танцюючому домі та історичному Празькому граді, то побачите, як місто знайшло ідеальний баланс між новим і старим.

3. Пекін, Китай

Пекін – одне з найдавніших поселень у світі. Його історія налічує більше 3000 років. Тут зберігаються найважливіші для Китаю пам’ятники, в їх числі Велика китайська стіна і знамените Заборонене місто.

2. Лондон, Великобританія

Колишня столиця найбільшої імперії на землі, сьогодні Лондон – це киплячий котел різноманітних культур. В його межах говорять на трьохстах мовах. Тут можна знайти їжу, мистецтво та розваги з усіх куточків земної кулі, а також чудові зразки класичної англійської архітектури.

1. Рим, Італія

Ще в Античності Рим стали часто називати Вічним. Одним з перших таку назву дав Риму римський поет Тібулл (I століття до н. е.) у своїй другій елегії. Уявлення про «вічність» Риму багато в чому збереглися і після падіння давньоримської цивілізації, принісши відповідний епітет у сучасні мови.

Це невичерпний перелік, ще скільки міст та куточків на нашій планеті, які варто відвідати. Почни подорожувати зараз, щоб не шкодувати про це у старості. А щоб подорожі були ще приємніші – оформи ISIC, щоб отримати найкращі знижки, акції та спеціальні пропозиції у 130 країнах світу! Вперед за пригодами з ISIC!