Skip to content Skip to footer

ПОДОРОЖІ+ ДОЗВІЛЛЯ ЗА КОРДОНОМ ТОП 10 ПОРАД, ЯКИХ ВИ НЕ ЗНАЛИ

Є багато причин для подорожей. Одна із них, щоб відчути дух та колорит тієї чи іншої країни, а найкраще це відчувається у музеях, парках, місцевих пабах та інших місцях. Нижче ви знайдете 10 порад, які допоможуть вам найраще організувати своє дозвілля за кордоном, зекономити кошти та час.

Майже всі музеї світу мають дні безкоштовних відвідин. Дізнайтеся і запишіть їх собі у календар.

Якщо у вас транзит через Сінгапур або Стамбул не забудьте записатися на безкоштовні оглядові екскурсії.

Що подивитися у новому місті? Прочитайте статті в інтернеті «Місто за 1 день» – в них вже зібрані найважливіші та найцікавіші місця.

Food spotting – мобільний додаток, що дозволяє вам побачити, як виглядає блюдо і розміри порції ще до оформлення замовлення.

Екскурсії від туроператора дорожче в 2-3 рази, а виконуються тими ж компаніями, з якими співпрацюють вуличні агентства.

Вставайте з світанком. Тоді ви побачите пам’ятки без величезних натовпів туристів і насолодитеся їх величчю, а не шумом дітей і розмовами гідів.

Оформіть картку ISIC, щоб отримати знижки на транспорт, проживання, харчування, розваги і покупки.

Купувати квитки на екскурсії / атракціони через інтернет – вірний спосіб заощадити в середньому 10% від вартості і уникнути черг.

Складіть маршрут огляду цікавих місць і пам’яток один за одним, щоб зручно було послідовно їх оглядати, а не петляти з одного кінця міста в інший і назад.

Сходіть на тусовку каучсерферів або зайдіть у популярний хостел – і там, і там ви можете знайти нові знайомства, а також способи цікаво провести вечір або наступний день.

І на завершення: збираєшся у подорож – не забудь оформити ISIC

Leave a comment

0/5