Skip to content Skip to footer

Майже на тиждень Мистецький Арсенал став Книжковим!

Майже на тиждень Мистецький Арсенал став Книжковим!

З 17 по 21 травня у Мистецькому Арсеналі пройшов VII Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал», що об’єднав літературу й мистецтво, представив новинки понад 150 видавництв, Секцію ілюстраторів, а також ми відвідали авторські, тематичні програми та спецпроекти, сформовані кураторською командою спеціально запрошених незалежних молодих критиків, культурних менеджерів та відомих письменників.

Книжковий Арсенал 2017

Місія Книжкового Арсеналу ‒ сприяти розвитку українського літературно-мистецького середовища та книжкового ринку шляхом міжнародного обміну й поширення найкращих світових практик. У центрі уваги фестивалю ‒ культурна і освітня модернізація, популяризація читання. Книжковий Арсенал розглядає книгу не лише як інтелектуальний продукт і атрибут сучасного стилю життя, але й як інструмент культурної дипломатії, що має посилювати присутність України у світі, як сферу для інновацій, що активно взаємодіє з іншими креативними індустріями.

Книжковий Арсенал 2017

Сьогодні це найбільша подія у Східній Європі, що поєднує літературу та мистецтво. Щороку у фестивалі беруть участь понад 200 визначних українських і міжнародних письменників, митців і експертів книжкового ринку, а ярмарок презентує більше 150 українських видавництв і культурних експонентів. Книжковий Арсенал має виразний міждисциплінарний підхід, в його рамках відбуваються різноманітні програми ‒ літературна, дитяча, мистецька, музична та ін. Партнерами Книжкового Арсеналу є міжнародні культурні центри, посольства, літературні фестивалі, культурні фонди, бібліотеки, профільні асоціації і музеї, освітні заклади. Територія фестивалю займає близько 16 000 кв.м., а аудиторія за п’ять днів у 2015 році склала понад 60 000 відвідувачів.

Книжковий Арсенал 2017

Книжковий Арсенал ‒ це унікальна для України книжкова виставка за своєю масштабністю, якістю простору, актуальністю і структурованістю програми, комфортними умовами для читачів і учасників.

Книжковий Арсенал 2017

Його неповторна атмосфера ‒ це історична архітектоніка Мистецького Арсеналу, який є національною пам’яткою XVIII століття, наповнена сучасним, поліфонічним культурним змістом. Ми створюємо цей зміст разом з аудиторією Книжкового Арсеналу та для неї ‒ людей різного віку, різних соціальних і професійних груп, яких вирізняє цікавість до самоосвіти, активна життєва позиція, та об’єднує любов до читання і творчості.

Джерело: artarsenal.in.ua/uk/knizhkovij-arsenal/pro-proekt
Книжковий Арсенал 2017
Книжковий Арсенал 2017
Книжковий Арсенал 2017
Книжковий Арсенал 2017
Книжковий Арсенал 2017

Leave a comment

0/5