Skip to content Skip to footer

7 місць у світі, де вам заплатять, якщо ви переїдете туди жити

Мрієте жити в іншій країні і отримувати за це реальні гроші? У світі є місця, де влада настільки зацікавлена в нових мешканців, що готова за це платити. Причина таких виплат проста – в цих містах стрімко зменшується кількість населення. Тому, щоб «заманити» туди людей, місцева влада пропонує хороший грошовий бонус. Серед інших країн у наш список потрапили Америка, Канада, Іспанія та Нідерланди.

Місто Детройт, штат Мічиган, США

«Париж Заходу», «Автомобільна столиця США». Практично місто спустошене та втратило ці славні титули в другій половині XX століття. І в даний час з усіх сил намагається відновити колишню славу. Місцева влада представили нову програму Challenge Detroit, яка пропонує $ 2500 фахівцям з різних сферах індустрії, які будуть жити і працювати в місті.

Аляска, США

Якщо ви любите зиму, снігові пейзажі і неквапливий темп життя і вас не лякають низькі температури, тоді життя на Алясці може виявитися для вас ідеальним. Спеціальний урядовий фонд платить фахівцям, які погодяться працювати в регіонах, де чисельність населення неухильно падає. Єдина умова – потрібно жити на Алясці мінімум один рік.

Провінція Саскачеван, Канада

Канадська провінція пропонує фахівцям, які нещодавно закінчили вузи, та які ще не вирішили, що їм далі робити в житті приголомшливу можливість. Молодим ентузіастам заплатять 20 тис. канадських доларів за роботу і проживання в провінції протягом 7-ми років.

Ніагарський водоспад, США

Ще одна фантастична можливість, яка здається занадто неймовірною, щоб бути правдою, – жити в одному з найкрасивіших місць на планеті і отримувати за це ще й гроші. Влада пропонує $ 7 тис. випускникам університетів у якості стимулюючого фактора для роботи на місцевих підприємствах протягом двох років.

Понгу, Астурія, Іспанія

Це чудове маленьке село на заповідних територіях північного сходу Іспанії є однією з найстаріших у країні. Для залучення молодих жителів і посилення економіки місцева влада пропонує € 3 тис. кожній молодій парі, яка переїде туди жити. Плюс до цього за кожну народжену дитину в селі також виплачують € 3 тис. Це відмінна можливість жити в неймовірно гарному місці з чистою екологією.

Утрехт, Нідерланди

Нідерланди відомі всьому світу своїм глибоким вивченням гуманітарних і соціальних наук. І ось один із соціальних експериментів: що станеться, якщо всі, хто живе в одному місті будуть отримувати $ 1 тис.?

Кертіс, Небраска, США

Кожен з нас напевно скаржився, що місцева влада не робить для міста нічого істотного. Американське містечко Кертіс запропонував рішення – будь-хто може отримати ділянку безкоштовно, якщо запропонує дійсно вартісну ідею щодо поліпшення міської інфраструктури або культури.

Leave a comment

0/5