Skip to content Skip to footer

Alumni Fair 2017 – щорічна виставка освіти у США. Як все було (ФОТО)

А тебе цікавить вища освіта в США, бо нас вона таки зацікавила, ну, особисто мене 🙂

На запрошення наших друзів EducationUSA ми відвідали щорічну виставку освіти у США за участі випускників американських ВНЗ – Alumni Fair, яка проходила у America House Kyiv.

Відкриття виставки Alumni Fair

Учасники виставки мали чудову можливість зустрітися та перейняти досвід американських та українських випускників коледжів та університетів США.

Зустріч з випускниками американських та українських ВНЗ

— Все нове завжди трішки лякає, – говорить Олена, випускниця американського університету. — Не потрібно робити все, що ти можеш, щоб виконати завдання, бо цього може не вистачить, потрібно виконувати завдання. Ці, досить філософські, слова написані у неї на випускному фотоальбомі.

Американський диплом

Все, що  тебе цікавить, можна було дізнатися у представників чи випускників американських ВНЗ. Запитати про умови вступу, проживання у кампусі, ціни,  можливість отримати грант чи стипендію, та задати найпотаємніше питання: “як там взагалі?” (доречі, одне із популярних питань на виставці).

Представники американських ВНЗ

Окрім варіантів отримання вищої освіти, ми дізналися про програми Уряду США, Американських рад з міжнародної освіти, Консультативних центрів мережі EducationUSA в Україні та приватних фундацій. Програма Alumni Fair також включала майстер-класи, сесії запитань та відповідей. А хто не зміг потрапити на виставку мав можливість дивитися пряму трансляцію.

Пряма трансляція з виставки

Доречі, ми також не з пустими руками прийшли, а залишили наші новеньки флаєри з інформацією про ISIC Ukraine. Рекомендую підписатися на нашу сторінку у Facebook. А для ще більшого щастя – оформи міжнародний студентський квиток ISIC online за 10 хвилин.

Новенькі флаєри ISIC Ukraine на виставці

Leave a comment

0/5