Skip to content Skip to footer

Що таке ISIC

ISIC (International student Identity Card) – це єдине міжнародне посвідчення, яке підтверджує статус учня\студента в усьому світі, яке відкриває для тебе світ знижок та привілеїв у більш ніж 130 країнах світу. Картка дозволяє довести свій статус студента в усьому світі, а також отримати доступ до більш ніж 150 000 знижок і пільг. Програма ISIC проводиться за підтримки UNESCO, the European Council on Culture та the Andean Community of Nations. Картка визнана в університетах, наукових установах, студентських організаціях, національних урядів і міністерств освіти по всьому світу.

Картка ISIC доступна для учнів/студентів денної форми, які навчаються у школі, коледжі або університеті, у віці від 12 років. У Вас є можливість замовити картку он-лайн, у профкомі або звернутися до найближчого офісу ISIC.

Скачуй додаток ISIC  – шукай “ISIC” у App Store та Google Play.

Плануєш оформити посвідчення або вже маєш його на пластику? – отримай цифровий варіант!
Для цього потрібні лише смартфон на Android | IOS та ISIC-застосунок.

Переваги:
– миттєве оформлення
– без пластику
– без витрат на доставку
– QR та штрих-код для зчитування при отриманні знижок
– неможливо загубити
– вільне місце в гаманці для грошей:)

Бувають випадки, коли не всі партнери по дисконту знають про цифровий варіант посвідчення – ми працюємо над тим щоб це виправити. ПОВІДОМТЕ нас, якщо склалася така ситуація.

Он-лайн

Ви можете оформити картку ISIC/IYTC/ITIC он-лайн.

Готову картку Ви отримаєте з доставкою додому або у найближчому поштовому відділенні.

Ви можете обрати зручний спосіб доставки:

Доставка поштою, рекомендованим листом – 20.00 гривень

Доставка триває від 2 до 7 днів в залежності від типу та відстані;

Доставка здійснюється тільки по території України!

ISIC

Картка ISIC доступна для учнів з 12-ти років та студентів денної форми навчання, так що ви повинні бути в змозі довести, що ви в даний час проходите навчання у школі, коледжі або університеті.

При подачі заявки прохання надати наступні документи:

–   копія Вашого студентського/учнівського квитка;

– документ, який засвідчує Вашу особу (наприклад: паспорт, свідоцтво про народження);

– власну фотографію розміром 3*4 (у центральному офісі цифрове фото)

IYTC

Міжнародний молодіжний Travel Card (IYTC) для людей у ​​віці 12 – 30 років, що не є студентами.

Щоб отримати IYTC, ви повинні надати наступні документи:

– документ, який засвідчує Вашу особу (наприклад: паспорт, свідоцтво про народження);

– власну фотографію розміром 3*4 (у центральному офісі цифрове фото)

ITIC

Міжнародне посвідчення особи учитель (ITIC) для вчителів повної зайнятості або професорів.

Для того, щоб довести свій статус викладача Вам потрібно надати довідку з місця роботи. Картку ITIC може отримати викладач, який працює у школі, коледжі або університеті не менше 18 годин на тиждень, більше 1-го навчального року.

Вам також знадобиться фотографія розміром 3*4 (у центральному офісі цифрове фото)

Ні, ваша картка вже активована. Перевірити картку можна за посиланням

Картка ISIC є доказом статусу студента і може бути використана, щоб ідентифікувати себе в різних місцях по всьому світу. Проте, деякі країни можуть вимагати іншої форми ідентифікації особистості. Зверніть увагу, що ISIC картка не приймається в якості форми ідентифікації в США.

Якщо Ви не студент, але Вам до 30 років включно під час подачі заяви на отримання картки Ви можете оформити Міжнародну молодіжну Travel Card (IYTC).

Якщо Ви вчитель або професор, Ви можете подати заяву на оформлення Міжнародного посвідчення особи вчителя (ITIC).

Міжнародна молодіжна Travel Card (IYTC) доступна для осіб у віці до 30 років, які не є студентами. IYTC картка несе багато тих же пільг і знижок як картка ISIC. IYTC картка є цінним інструментом, особливо якщо Ви подорожуєте за кордоном.

IYTC картка дійсна протягом одного року з дня видачі. Ви можете замовити картку он-лайн або оформити у найближчому офісі.

Для оформлення картки IYTC потрібно мати паспорт та фото. При замовленні онлайн на сайті isic.org.ua додайте двічі один із документів, щоб перейти до наступного кроку.

Міжнародне посвідчення особи учителя (ITIC) доступна для штатних викладачів і професорів. ITIC картка дає Вам доступ до багатьох тих же пільг і знижок як картка ISIC.

Кожна ITIC картка дійсна до 16 місяців, починаючи з 1 вересня. Ви можете замовити картку он-лайн або оформити у найближчому офісі.

Увага! З 24.08.22р. вартість оформлення міжнародного посвідчення ISIC | ITIC | IYTC становить 600 грн. цифровий, 1200 грн. цифровий + пластик.

При замовленні посвідчення онлайн спробуйте ввести назву навчального закладу українською або англійською мовами, якщо ви його не знайшли – оберіть будь-який навчальний заклад, ми перевіряємо документи та вкажемо потрібний.

Асоціація ISIC є некомерційною організацією, яка несе відповідальність за картки ISIC, IYTC і ITIC по всьому світу. Для отримання додаткової інформації про Асоціацію ISIC, будь ласка, відвідайте веб-сайт ISIC асоціації isicassociation.org.

ISIC картки поверненню і заміни не підлягають, так що Вам потрібно буде придбати нову картку. Ви можете подати заяву на отримання нової картки у нашому найближчому офісі або он-лайн

Картки ISIC та ITIC дійсні на термін до 16 місяців починаючи з 1 вересня.

Термін дії посвідчень ISIC | ITIC, замовлених з 25 серпня 2022 р., 09/2022-12/2023.

При оформленні у вересні 2022 року, посвідчення ISIC | ITIC матиме найдовший термін дії, а саме 16-ть місяців.

Термін дії фіксований, встановлений Міжнародною асоціацією ISIC та друкується на пластиковому варіанті посвідчення, незалежно від дати оформлення та дати вступу до навчального закладу (на цифровому варіанті відображається дата реєстрації в мобільному застосунку та закінчення терміну дії).

Посвідчення IYTC дійсне протягом 12-ти місяців з дати оформлення.

Картка IYTC дійсна протягом 12 місяців з дати оформлення.

 

 

Ми дуже серйозно відносимося до таких випадків. Для того, щоб повністю зрозуміти ситуацію, будь ласка, зв’яжіться з нами і детально поясніть, що сталося. Ми найшвидшим часом розглянемо Ваше питання.

Ви можете запропонувати знижки і акції студентам, учням, викладачам та молоді, а це означає, що Ви можете почати будувати відносини з цими важливими клієнтами вже сьогодні. За допомогою ISIC Ваші продукти і послуги орієнтовані на мільйони студентів по всьому світу через веб-сайти ISIC, національні організації ISIC, соціальні мережі і т.д.

Створіть свій імідж бренду.

Співпраця з ISIC – це ряд позитивних речей про Вашу компанію і продукти. Ви будете пов’язані з шанованими організаціями, національними та регіональними урядами, які схвалили ISIC, включаючи ЮНЕСКО.

Фінансових вкладень не потрібно

Ви нічого не платите ISIC, щоб стати партнерами, так що немає ніякого фінансового ризику. Все, що вам потрібно зробити – це запропонувати привабливу знижку, акцію чи спеціальну пропозицію для всіх власників карт.

Цільова аудиторія

Ми можемо гарантувати, що знижки, які Ви пропонуєте власникам карток доступні тільки студентам. Всі власники карток офіційно підтвердженні в якості студентів. Всі картки ISIC мають унікальний серійний номер, який зберігається в нашій базі даних, а це означає, що Асоціація ISIC може надати партнерам он-лайн перевірку картки, щоб гарантувати тільки дійсним власникам карток доступ до знижок.

Зв’яжіться з нами, якщо Ви зацікавлені запропонувати привабливі знижки для студентів ISIC.

Тисячі університетів по всьому світу разом з ISIC оновлюють свій університетський студентський ID для студентів на міжнародно-визнану картку ISIC пропонуючи власникам карток більш 150 000 знижок і пільг по всьому світу. Зв’яжіться з нами, якщо Ви зацікавлені карткою ISIC в якості студентського посвідчення.