Skip to content Skip to footer

Google Flights дозволить економити на авіаквитках

Оновлений сервіс передбачатиме підвищення цін

Згідно з даними Google, значна частка мандрівників при купівлі авіаквитків переживає, чи вдалося їм знайти кращу пропозицію і чи не впаде ціна авіаквитка після покупки. Щоб позбавити користувачів від зайвих переживань, компанія вирішила оновити сервіс Google Flights, навчивши його передбачати можливе підвищення цін на квитки, повідомляє блог Google.

Так, при виборі конкретного рейсу користувачі побачать повідомлення з інформацією про те, протягом якого терміну ціна актуальна, чи очікується підвищення і скільки можна заощадити, оформивши покупку в потрібний час. Якщо користувач цікавиться не певним рейсом, а напрямком, сервіс допоможе знайти кращі пропозиції, порекомендує більш вдалі дати або альтернативні аеропорти.

Стежити за змінами цін теж стало зручніше: відтепер сервіс буде надсилати на пошту інформацію про те, коли можна очікувати зростання цін на авіаквитки або, навпаки, зниження. Варто зазначити, що при складанні прогнозів Google Flights спирається на статистичні дані, тому не може гарантувати стовідсоткову точність. Нововведення стануть доступні в найближчі тижні в усіх країнах, де працює сервіс.

Летиш за кордон?  Оформи ISIC online за 5 хвилин. 

Leave a comment

0/5