Skip to content Skip to footer

IV Форум М18 «Менші 18 – ми можемо більше!»

Київський дитячо-юнацький форум М18 «МЕНШІ 18 – МИ МОЖЕМО БІЛЬШЕ!» вже вчетверте збирає активних дітей і молодь столиці!

“Ми – громадяни. Київ – наше місто, місто дружнє до дітей. Ми хочемо й можемо впливати на його сьогодення і майбутнє” – такі висновки робили учасники попередніх форумів, дискутуючи з депутатами Київради, презентуючи свої проекти та ідеї за підсумками конкурсу “Якби мером Києва був/була Я”.

⭐️ Зірковими гостями форуму за ці роки були ЯрмаК, Олександр Педан, Любко Дереш, а минулого року урок лідерства й громадянськості провів Святослав Вакарчук! Дивіться наші світлини й відео !

Цього року програма буде ще крутішою! Приходьте й переконайтесь!🔥

Форум – це відкритий захід і всі охочі можуть взяти участь: діти і молодь, молодіжні організації, школи, депутати Київради, представники влади, бізнесу, ЗМІ, освітяни, батьки.

❗️ Нагадуємо, що Форум М18 – це громадсько-освітній проект участі (партиципації) дітей і молоді та формування їх активної громадянської позиції.

❗️Проект політично незаангажований, реалізується у співпраці закладів освіти, громадських організацій за підтримки Київради, МЗС ФРН.
Менші 18 – разом ми можемо більше!