Skip to content Skip to footer

Kyiv Contemporary Music Days – п’ятий цикл майстер-класів електроакустичної музики!

Освітньо-концертна платформа сучасної академічної музики Kyiv Contemporary Music Days з радістю повідомляє про запуск п’ятого циклу майстер-класів електроакустичної музики для композиторів будь-якого віку та національності, за участю провідних майстрів: Annette Vande Gorne (Бельгія) та Jaime Reis (Португалія), які пройдуть 3-9 вересня 2018 року у Києві, Україна.

Майстер-класи організовуються за підтримкою Dias de Música Electroacústica, Goethe-Institut в Україні, Малої Академії Наук України та програми Culture Bridges (British Council).

Кожен обраний активний учасник матиме можливість:

 •    відвідування майстер-класів за участю Annette Vande Gorne та Jaime Reis;
 •    написання електроакустичної роботи (з живими інструментами або без них; перелік інструментів: флейта, кларнет, скрипка, віолончель) до 10 хвилин, яка буде виконана на заключному концерті 9го вересня. Як альтернативний варіант, вже існуючі електроакустичні роботи можуть бути опрацьовані на майстер класах та виконані на концерті.
 •    відвідування усіх майстер-класів та уроків з іншими учасниками, а також лекцій та концертів, які будуть проводитися протягом тижня майстер-класів

Робоча мова майстер-класів – англійська.

Вартість навчання для активних студентів складає 240 EUR (міжнародні учасники) та 2000 UAH (учасники з України).

Плата за навчання для пасивних студентів складає 80 EUR (міжнародні учасники) та 500 UAH (учасники з України).

Як завжди, у нас є декілька грантів, які покривають участь. Для отримання гранту, будь ласка, додайте мотиваційний лист до аплікаційної форми.

Кожен учасник несе відповідальність за свій проїзд та проживання у Києві. Уся необхідна підтримка, яка може знадобитися під час перебування у Києві буде забезпечена командою KCMD.

Щоб надіслати заявку, будь ласка, заповніть реєстраційну форму або надішліть електронний лист на скриньку mc@kcmd.eu.

Будь ласка, не забудьте додати відповіді на наступні пункти у своєму листі:

 •    Ім’я та прізвище
 •    Дата народження
 •    Країна проживання (+ країна походження, якщо вона відрізняється)
 •    Номер мобільного телефону
 •    Бажаний формат для участі у майстер-класах (активний / пасивний студент або не визначено)
 •    Стисла біографія або резюме
 •    1-3 останні композиції (завантажувані посилання на записи та бали в PDF-файлі (якщо є). Записи та бали інструментальних композицій також прийнятні як додаткові матеріали
 •    Актуальна фотографія
 •    Вкажіть, чи бажаєте ви написати нову композицію для майстер-класів
 •    Вкажіть, чи бажаєте ви подати заявку на грант (у цьому необхідно додати мотиваційний лист)

Ознайомитися з деталями та надіслати заявку

Дедлайн на подання заявок: 15 серпня 2018 року.

Ми повідомлятимемо обраних композиторів якомога швидше, не пізніше 18 серпня 2018 року.

Якщо у вас є будь-які питання, не соромтеся звертатися до нас за адресою info@kcmd.eu

 

Annette Vande Gorne. Source – Wiki

Annette Vande Gorne (народилась  1946 р.) є бельгійською композиторкою електроакустичної музики. Навчалася у консерваторіях Монсу та Брюсселя, учениця  Жана Абсиля. У Паризькій консерваторії навчалася разом з П’єром Шеффером та Гаєм Рейбелем. Засновниця Association de Musiques et Recherches  та студії Métamorphoses d’Orphée. Засновниця фестивалю L’Espace du son. З 1986 року викладає у Льежі, Брюсселі, Монсі.

 

 

Jaime Reis. Photo by Elza Zherebchuk

Jaime Reis (народився 1983 р.) Португальський композитор, який був учнем  Карлгайнца Штокгаузена та Еммануеля Нунеса (а також PhD co-adviser) після вивчення композиції та електронної музики в університеті Авейру. Він – художній керівник фестивалю DME (нараховується понад 50 заходів, організованих у Португалії та за кордоном). Його музика була представлена в таких країнах як Німеччина, Австрія, Бельгія, Бразилія, Чилі, Китай, Корея, Іспанія, США, Філіппіни, Франція, Греція, Голландія, Італія, Японія, Монако, Польща, Чехія, Туреччина, Україна. Він працював з інституціями / ансамблі, такими як: IRCAM, Musik Fabrik, ZKM, Musiques & Recherches. Він є професором у вищій школі прикладного мистецтва (Кастело-Бранку, Португалія).